انجام پایان نامه عمران

مشاوره انجام پایان مهندسی عمران

مشاوره و همراهی شما در زمینه نگارش پایان نامه مهندسی عمران با پشتیبانی تمام وقت  از انتخاب موضوع تا جلسه دفاع

تماس فوری با کارشناسان شیفت: 09101502239 – 09103434482 (هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شمائیم)

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی عمران

فرم سفارش انجام پایان نامه مهندسی عمران

رشته مهندسی عمران؛ یکی از رشته های محبوب در شاخه فنی و مهندسی است که طرفداران بسیاری دارد. دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری پس از سپری کردن موفقیت آمیز واحدهای درسی؛ مکلف به نگارش و ارائه پایان نامه هستند. انجام پایان نامه مهندسی عمران نیاز به صرف وقت و زمان زیادی است که باید شامل بخشهای نظری و تئوری و همچنین قسمتهای محاسباتی، شبیه سازی و نرم افزاری است.
نوشتن موفقیت آمیز پایان نامه مهندسی عمران برای بسیاری از دانشجویان کار دشوار و طاغت فرسایی است اما کارشناسان مجتمع طرح و دانش در کنار شما هستند تا هیچ دغدغه ای برای شما باقی نماند. با مشورت مشاورین ممتاز کشوری موفقیت از آنچه که تصور می کنید به شما نزدیک تر است.

انجام پایان نامه مهندسی عمران سازه

مراحل نوشتن پایان نامه مهندسی عمران

انجام پایان نامه مهندسی عمران نیز به مانند سایر رشته های فنی و مهندسی؛ در پنج فصل تدوین می شود که غالبا فصلهای ابتدایی شامل مبانی نظری و تئوری و روش تحقیق است. فصل چهارم که سنگین ترین و مهمترین بخش پایان نامه است شامل رکن اصلی پایان نامه یعنی بخش شبیه سازی، محاسبات و تحلیلهای نرم افزاری است.
اما پیش از آغاز به نوشتن پایان نامه؛ ابتدا باید موضوعی مناسب برای آن انتخاب کنیم. عنوانی جدید؛ به روز و کاربردی که بتواند در سطح مطلوبی دانش و مهارت دانشجو را نمایان کند. انتخاب موضوع پایان نامه بسیار مهم است اصلا نباید در آن تعجیل کرد و اگر ایده خاصی ندارید بهتر است که مشورت بگیرید. پس از انتخاب موضوع ؛ لازم است ابعاد و زویای مختلف آنرا در قالب پروپوزال تشریح کنید. انجام پروپوزال مهندسی عمران؛ مساله ای تخصصی است علی الخصوص در بخش بیان مساله و همچنین بخش نوآوری و روش تحقیق باید ابعاد پایان نامه را توضیح و علت انتخاب موضوع تان را توجیه کنید.
اگر میخواهید با یک زمان بندی کوتاه و دقیق؛ از پایان نامه تان دفاع کنید مطمئن باشید با همکاری مجتمع طرح و دانش؛ هدف شما قابل دستیابی است

شرایط نوشتن پایان نامه مهندسی عمران

پایان نامه مهندسی عمران در گرایشهای مختلف این رشته؛ دارای شرایط متفاوتی است. در برخی از گرایشهای این رشته؛ بهتر است تحقیقات اصلی پایان نامه در قالب فرایندهای آزمایشگاهی انجام شود. دانشجویان گرایشهایی از رشته مهندسی عمران مثل ژئوتکنیک؛ راه و یا گرایش سازه و … می توانند پایان نامه خودشان را بر مبنای یافته های آزمایشگاهی تدوین کنند لیکن باید توجه داشته باشند که این مساله مزایا و معایبی هم دارد. از مزایای آن می توان به استخراج راحت تر مقاله و همچنین پیچیدگی های کمتر در فصل چهارم اشاره کرد و از معایب آن هم باید به هزینه بالای پروژه؛ صرف وقت کامل و همت بالا؛ امکان عدم دسترسی به برخی تجهیزات آزمایشگاهی یا مواد اولیه و … اشاره کرد.
در حالت دیگر؛ دانشجو می تواند تحقیق اصلی پایان نامه را برمبنای یافته های ناشی از شبیه سازی و تحلیلهای نرم افزاری تدوین کند. نرم افزارهای تخصصی این رشته بسیار گسترده هستند و از برنامه های شبیه سازی، نرم افزارهای محاسباتی و حتی نرم افزارهای ویژه برنامه نویسی و … می شوند. معمولا این نرم افزارهای تخصصی بصورت کامل در دانشگاه ارائه نمیشوند و از این لحاظ دانشجویان پشتوانه ضعیفتری دارند.
اگر ایده خاصی در زمینه نحوه نوشتن پایان نامه مهندسی عمران ندارید؛ برای جلوگیری از اتلاف وقت، دوباره کاری و آزمون خطا و … بهتر است با مشاورین مجتمع طرح و دانش مشورت کنید.

انتخاب موضوع پایان نامه مهندسی عمران

انتخاب موضوع برای پایان نامه به عوامل متعددی بستگی دارد اما بهتر است با نهایت دقت و سنجیدن مسائل مختلف صورت پذیرد. در ابتدا باید کل فرایند پایان نامه را مرور کرده و در رابطه با اینکه آیا می خواهید پایان نامه را شخصا خودتان انجام بدهید یا اینکه به شخص دیگری محول کرده و از دیگران یا موسسات در این رابطه کمک بگیرید؛ تصمیم گیری کنید. انتخاب موضوع پایان نامه مستلزم رعایت نکات بسیار مهمی است که وابسته به این تصمیم شماست.

انتخاب موضوع برای پایان نامه مهندسی عمران

اگر می خواهید کل فرایند انجام پایان نامه را شخصا خودتان انجام دهید؛ پس دامنه انتخاب موضوع برای شما محدود است و باید صرفا به تواناییهای فنی و نرم افزاری خودتان اتکاء کنید. سعی کنید از آرمانگرایی اجتناب کرده و واقع بین باشید. حتما در انتخاب موضوع پایان نامه مهندسی عمران به محدودیت هایتان توجه کنید و موضوعی فراتر از توان تخصصی خود انتخاب نکنید چرا که احتمال پیش آمدن معضلات بعدی بسیار محتمل است.
اما اگر می خواهید پروژه را برون سپاری کنید و بخشهایی از آن را به یک موسسه معتبر محول کنید؛ بالطبع دامنه انتخاب موضوع شما هم وسیع تر خواهد بود  و می توانید از ناب ترین موضوعات و خلاقانه ترین ایده ها بهره ببرید چراکه دیگر محدودیتی در بخشهای نرم افزاری پروژه، نوآوری، مبانی نظری و … نخواهید داشت. در این زمینه می توانید از ایده های مجتمع طرح و دانش هم بهره ببرید چرا  که این مجموعه دارای گرید یک در زمینه انجام پایان نامه مهندسی صنایع و پایان نامه های مهندسی عمران است.

نکات مهم در انجام پروپوزال مهندسی عمران

پس از تصمیم گیری در زمینه موضوع پایان نامه؛ نوبت به انجام پروپوزال مهندسی عمران خواهد بود. همانطور که پیشتر هم توضیح داده شد؛ نگارش پروپوزال باید با نهایت دقت انجام شود و آن زمانی است که دانشجو یک شمای کلی از پایان نامه را تصویر سازی کرده است و می داند که پروژه را چطور شروع کند؛ چطور ادامه دهد و چونه به نتایج مطلوب تحقیق دست یابد.

انجام پروپوزال مهندسی عمران

در نوشتن پروپوزال مهندسی عمران؛ دانشجو باید به جنبه های مختلف موضوع بصورت کاملا علمی و آکادمیک بپردازد و نوآوری پروژه را تشریح کند. اهمیت و حساسیت نوشتن پروپوزال از این جهت است که اولا پس از تصویر؛ ایجاد تغییر به هر دلیلی در روند تحقیق، بسیار دشوار یا گاها غیر ممکن خواهد بود. بعنوان مثال اگر در بخش «روش تحقیق» پروپوزال؛ نرم افزاری را برای تحلیل بخشهای محاسباتی یا شبیه سازی پروژه معرفی می کنید؛ بعدها و در فصل چهارم پایان نامه باید حتما با همان نرم افزار پروژه را پیش ببرید.
بسیاری از دانشجویان؛ ترجیح می دهند که یک مقاله جدید و معتبر را مبنای انتخاب موضوع پایان نامه و نوشتن پروپوزال قرار بدهند که امری رایج و مفید است. به مقاله ای که ایده اصلی پایان نامه از آن برگرفته شده است؛ مقاله بیس می گویند و چنانچه مورد تایید استاد راهنما واقع شود؛ می تواند روند نگارش پایان نامه را تسهیل کرده  و از پیش آمدن برخی مشکلات جلوگیری کند.

هزینه نوشتن پایان نامه مهندسی عمران

هر طرح پژوهشی دارای هزینه هایی است که به محقق یا دانشجو تحمیل می کند و اگر بخواهیم یک اثر ماندگار و به لحاظ علمی موجه تقدیم جامعه علمی کنیم؛ تعیین بودجه و صرف هزینه برای پروژه اجتناب ناپذیر است. بدون تردید بهتر است هزینه ای که برای انجام پایان نامه تعیین می شود، متناسب با نوع پروژه باشد تا بتوانیم نتیجه مطلوب دست یابیم.
شاید بتوان گفت یکی از مهمترین هزینه نگارش پایان نامه مهندسی عمران؛ همان وقت و انرژی است که صرف پروژه می شود علی الخصوص این مساله برای دانشجویانی که شاغل هستند و محدودیت زمانی دارند بیشتر نمود پیدا می کند. اما علاوه بر صرف وقت و زمان؛ انجام پایان نامه مهندسی عمران هزینه های دیگری را نیز به دنبال دارد که از تهیه مقالات پولی گرفته، تا ترجمه، مشاوره نرم افزاری، آموزش، تهیه فایل پاورپوینت، ویراستاری و صفحه آرایی و … می باشد و در پروژه هایی که نیاز به داده های آزمایشگاهی دارند این هزینه ها به مراتب بیشتر و سنگین تر خواهد بود.
محاسبه قیمت انجام پایان نامه مهندسی عمران امری دشوار است اما توجه داشته باشید چنانچه دانشجو از تجربه کمی برخوردار باشد شاید پروژه مشمول دوباره کاری و آزمون و خطا شود که این مسائل برای دانشجو بسیار گران تمام خواهد شد.
در مجموع بهتر است برای انجام پروژه پایان نامه مهندسی عمران از مشاورین با تجربه استفاده شود تا بتوانید هزیه ها را مدیریت و بهینه کنید.

معتبرترین موسسه مشاوره صفر تا صد پایان نامه مهندسی عمران

مجتمع طرح و دانش سالهاست که در زمینه انجام صفر تا صد پایان نامه های مهندسی عمران به دانشجویان عزیز این رشته خدمات مشاوره و آموزشی می دهد. این مجموعه شامل محققین و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی است که دلسوزانه در کنار دانشجویان بوده و عزیزان را در مسیر صحیح هدایت می کنند. نوشتن فصلهای پایان نامه همواره با چالشهایی مواجه بوده است اما برای پژوهشگرانش این مجموعه چیزی وجود ندارد که نتوانیم از عهده آن بربیائیم. پس نگران نباشید

نرم افزارهای رایج در پایان نامه مهندسی عمران

نرم افزارهایی که در نگارش پایان نامه مهندسی عمران یا هر پروژه تحقیقاتی مرتبط با این رشته به کار می رود نرم افزارهای متنوع با کارایی مختلف است که دانشجو حسب موضوع و نوع پروژه باید از آنها استفاده کند. بعنوان مثال؛ نرم افزار آباکوس، اوپن سیس، متلب، انسیس، اتوکد، etabs، نرم‌افزار STAAD.Pro، نرم‌افزار FLAC 3D، نرم‌افزار geostudio، نرم افزار safe و … است.
بهتر است دانشجویان عزیز؛ به پروژه هایی ورود کنند که آشنایی نسبی با نرم افزار ویژه آن پروژه داشته باشند وگرنه باید وقت بسیار زیادی را صرف فراگیری آن کنند که هرچند این مساله بسیار مفید و ارزشمند است لیکن با محدودیت زمانی پروژه های دانشگاهی سازگاری ندارد.

در مجتمع طرح و دانش؛ در راستای انجام پایان نامه مهندسی عمران چه خدماتی ارائه می شود

برای بسیاری از دانشجویانی که به این مجموعه مراجعه می کنند اولین سوال این است که چه خدماتی در زمینه نگارش پایان نامه مهندسی عمران در این مرکز ارائه می شود. لیست عمده خدمات این مجموعه به شرح ذیل است:

  • مشاوره انجام صفر تا صد پایان نامه مهندسی عمران – سازه
  • مشاوره انجام پایان نامه مهندسی عمران – مدیریت ساخت
  • آموزش انجام پایان نامه مهندسی عمران محیط زیست
  • پشتیبانی انجام پایان نامه مهندسی عمران سازه های دریایی
  • راهکارهایی برای انجام پایان نامه مهندسی عمران خاک
  • مشاوره پایان نامه مهندسی عمران راه
  • آموزش پایان نامه مهندسی عمران سازه های فولادی
  • حمایت از انجام پایان نامه مهندسی عمران زلزله
  • آموزش انجام صفر تا صد پایان نامه مهندسی عمران حمل و نقل
  • مشاوره پایان نامه های مهندسی عمران مهندسی منابع آب

توصیه آخر:

از اینکه این مقاله را تا پایان مطالعه کردید از شما سپاسگزاریم حضور گرم شما در این سامانه را آغازی بر تعهدات خودمان می دانیم و توانمندسازی شما برای یک دفاع بی نظیر از پایان نامه تان را تضمین می کنیم. پس چنانچه نیاز به خدمات مشاوره پایان نامه این مجموعه داشتید؛ بدون نگرانی با کارشناسان تماس حاصل فرمایید و شاهد پیشرفت مراحل پایان نامه تان باشید

نظرات کاربرانی که از خدمات این مجموعه بهره مند شده اند:

آنچه تواسنته موسسه طرح و دانش را به عنوان یک شرکت پیشرو معرفی نماید تیم پشتیبانی حرفه ای و پاسخگویی سریع و هدفمند این تیم است. به نظرم می رسد که استراتژی های سریع مدیریت این مجموعه در کنار بهره گیری از پژوهشگران متخصص توانسته بسیار موفق عمل کند

مرتضی احمدی, دانشگاه آزاد تهران شمال

با تشکر از مجتمع طرح و دانش به خاطر پشتیبانی عالی و خدمات دهی بسیار عالی .

اسماعیل جابانی, دانشگاه علوم تحقیقات

کیفیت خدمات و پاسخگویی عالی بود ولی از مجموعه ای با این همه اعتبار و شهرت، انتظار داشتم تخفیف بیشتری بگیرم

معصومه چهره آزاد, دانشگاه علامه

از سرعت عمل تیم پشتیبانی بسیار متشکرم پروپوزالم به موقع آماده شد و از اینکه استرس وارد کردم عذرخواهی م یکنم

المیرا کاهه, دانشگاه یادگار امام

سلام

فصل اول و دوم پایان نامه رو خودم نوشتم برای ادامه کارم میخواستم مزاحم شما بشم

رقیه عابدینی, پیام نور اصفهان

البته من سال 97 از خدمات شما استفاده کرده بودم و خیلی راضی بودم. امیدوارم که این روند موفقیت تون همیشه تداوم داشته باشه وجود یک موسسه معتبر واقعا ضروری هست

آرش بقایی, دانشگاه تهران

بالاخره تونستم یک رساله با کمترین ایراد ارائه کنم . سرعت بسیار بالا ، امنیت عالی ، تعرفه های نسبتا مناسب با توجه به سایر موسسات ، پاسخگویی بسیار سریع که همه این ها فقط از دست مجتمع طرح و دانش برمیاد .  از شما کارکنان طرح و دانش صمیمانه تشکر می کنم

تهمینه اسماعیلی, دانشگاه امام خمینی قزوین

ممنون از اینکه زمان بندی تون دقیق و سریع بود. استرس زیادی داشتم از همکاریتون متشکرم انشاءالله برای ادامه کار مزاحمتون میشم

پدرام علی دوستی, دانشگاه یاسوج

خواستم اطلاع بدم که فصل سوم پایان نامه من تایید شد لطفا ادامه کار رو انجام بدین. با تشکر از زحمات

محمد هاشم زاده, دانشگاه آزاد زنجان

کار من توسط خانم دکتر پیوندی انجام شده بود. بینهایت با کیفیت و عالی بود و استادم خیلی راضی بود ممنون از لطفتون بی نظیر هستین

یاور حسن زاده, دانشگاه آزاد بابل

توی مقایسه ای که با حدودا 10 موسسه تاپ انجام دادم!  امکانات، پاسخگویی و کیفیت خدماتتون واقعا عالی هست بهتون تبریک میگم

سمیه حنفی, دانشگاه شاهرود

ممنونم واقعا خدمات خوبی ارایه میدید امیدوارم همیشه موفق باشید تشکر از سایت خوبتون، فقط بهتر بود خدمات چاپ و صحافی رو هم خودتون انجام می دادین

حسین برزان, دانشگاه تهران

من تعریف کار شما رو از چند نفر از دوستام شنیدم و تازه کارم رو به مجموعه شما سپردم امیدوارم که کار من رو هم مثل دوستام خوب انجام بدین

میترا کاشانی, دانشگاه پیام نور شیراز

من هزینه استاد پژوهشگر رو طبق فرموده واریز کردم لطفا بفرمایید که ادامه کار من رو شروع کنند. ممنون از پشتیبانی خوبتون
همیشه موفق باشید

کاظم احتمالی, دانشگاه آزاد اسلامشهر

از خدمات خوبتون تشکر می کنم عالی هستین

شهرام ک.م, دانشگاه علم و صنعت

تمام پژوهشگراتون درجه یک هستن هم از نظر اخلاق و هم از نظر تخصص واقعا ممنونم تشکر ویژه می کنم از آقای دکتر محمودخانی بابت آموزشهای بی نظیرشون

پیمان رجب خانی, دانشگاه آزاد همدان

سلام؛ تعریف شما رو از چند تا دوستام شنیدم بفرمایید که چطور می تونم پروژه م رو به شما محول کنم

ممنون میشم

فاطمه نجف زاده, دانشگاه خواجه نصیر

از اینکه شما رو انتخاب کردم خیلی راضی هستم. موسسه ای حرفه ای خیلی کم پیدا میشه

اسحاق بقالیان, دانشگاه صنعتی سهند

ممنون از زحمات شما؛ من با موفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم انشاءالله برای مقاله هم مزاحمتون میشم

اکرم بیدار, دانشگاه صنعتی شاهرود

مجتمع طرح و دانش از همه نظر عالیه ، هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت. پشتیبانی هم خیلی خوبه ، من برای پروژه ام از این شرکت سرویس گرفتم.

سعید پورگنج, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

حیف که دیر با این مجموعه آشنا شدم خیلی پشیمونم که کارمو به جای دیگه ای محول کردم

اسما پیرهادی, دانشگاه تهران

البته من فقط برای بخش نرم افزاری پایان نامه ام به شما زحمت دادم ولی از صداقت، پاسخ گویی و پشتیبانی صمیمی تون خیلی راضی هستم
کیفیت کار هم که عالی، گفتن نداره

صدیقه نظری, دانشگاه آزاد تهران مرکز

من طی این چهارماهی که دارم با طرح و دانش کار میکنم، حرفه ای بودن این تیم رو کاملاً احساس کردم. در تمامی لحظاتی که نیاز به کمک داشتم، تیم پشتیبانی همراه من بود طرح و دانش یک همراه مطمئن برای همه دانشجوهاست 🙂

احسان م.ز, دانشگاه اصفهان

به نظر من یکی از مهمترین ویژگیهای شما پشتیبانی خوب تون هست، شما بی نظیر هستین.

مهری تقی زاده, دانشگاه فردوسی مشهد

خواستم اطلاع بدم که با موفقیت دفاع کردم و ازتون تشکر می کنم خیلی زحمت کشیدید :-* البته برای تشکر حضوری مزاحم میشم

مهران محمدی, دانشگاه تهران جنوب