انجام پایان نامه مهندسی صنایع

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی صنایع

ارائه راهکارهای بی نظیر پژوهشی و آموزشی جهت انجام پروپوزال و پایان نامه مهندسی صنایع در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا با کوتاهترین زمان ممکن و تضمین اخذ حداکثر نمره دفاع پایان نامه

مشاوره انتخاب موضوع پایان نامه مهندسی صنایع | پشتیبانی در انجام پروپوزال مهندسی صنایع | آموزش انجام پایان نامه مهندسی صنایع [تماس با کارشناسان شیفت: 09101502239 – 09103434482]

صفر تا صد انجام پایان نامه مهندسی صنایع

درخواست انجام پایان نامه مهندسی صنایع

 آخرین اقدام پژوهشی دانشجویان مهندسی صنایع زمانی انجام پایان نامه و دفاع از آن است. اغلب دانشجویان عزیز رشته مهندسی صنایع اگرچه ممکن است که واحدهای درسی خودشان را با موفقیت کامل سپری کرده باشند اما در انجام پایان نامه که شامل جمع آوری مطالب، مطالعه و تحقیقات وسیع و … است ناکام هستند. بدلیل وجود ضعفهای متعدد در سیستم آموزشی کشور؛ بسیاری از دانشجویان حتی نمی دانند که انجام پایان نامه مهندسی صنایع را از کجا شروع کنند. این چالشها باعث ایجاد نا امیدی و یاس می شود بطوریکه انجام پایان نامه؛ مشکلی غیر قابل حل به نظر می رسد.
با این حال مجتمع طرح و دانش جایی است که مشاورین ممتاز و دلسوز برای نجات این دانشجویان وارد عمل می شوند.

صفر تا صد پایان نامه مهندسی صنایع

مراحل انجام پایان نامه مهندسی صنایع

اگر بخواهیم انجام صفر تا صد پایان نامه مهندسی صنایع را در یک نگاه مرور کنیم به این ترتیب خواهد بود که ابتدا باید بدنبال انتخاب موضوعی مناسب برای پایان نامه باشیم سپس با جمع آوری اطلاعات کامل پیرامون موضوع (که شامل مبانی نظری، پیشینه تحقیق، داده های خام و تجزیه و تحلیل این داده ها بوسیله نرم افزارهای تخصصی است)؛ تحقیق را به سرانجام برسانیم و در نهایت با ارائه یک نتیجه گیری علمی و مطلوب؛ پروژه را بسته و در جلسه دفاع؛ ارائه کنیم.

معرفی رشته مهندسی صنایع

ماهیت رشته مهندسی صنایع، کاربرد فنون و تکنیک هایی است که هدف از آن طراحی و راه اندازی سیستمهایی پیشرفته در سازمان است. این سیسیتمها دارای اجزایی شامل انسان، مواد، اطلاعات، انرژی و تجهیزات مختلف هستند که برای فراهم کردن شرایط تولید کالا و ارائه خدمات به شکل مناسب به کار گرفته می شوند. رشته مهندسی صنایع یکی از رشته های محبوب در سالهای اخیر بوده و علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است.

 گرایشهای رشته مهندسی صنایع

رشته مهندسی صنایع در گرایشهای متعدد و متنوعی ارائه می گردد که محبوب ترین آنها گرایشهای گرایش‌ تولید صنعتی‌ ؛ برنامه‌ریزی‌ و تحلیل‌ سیستم‌‌ها؛ تکنولوژی‌ صنعتی‌؛ گرایش‌ ایمنی‌؛ مدل‌سازی سیستم‌های کلان ؛  مدیریت نوآوری و فناوری؛ سیستم‌های مالی؛ لجستیک و زنجیره تأمین؛ مدیریت مهندسی؛ مدیریت پروژه؛ تحقیق در عملیات؛ مدیریت سیستم و بهره‌وری و … است. در مجتمع طرح و دانش برای تمامی گرایشهای تخصصی رشته مهندسی صنایع؛ خدمات مشاوره جهت انجام پایان نامه صورت می پذیرد.

شرایط انتخاب موضوع برای رشته مهندسی صنایع

انتخاب موضوع پایان نامه مهندسی صنایع

انتخاب موضوع پایان نامه مهندسی صنایع یکی از مهمترین قدمها و اقدامات در جهت آغاز نگارش و انجام پایان نامه است که بالطبع نیاز به تجربه و دانش کافی دارد. انتخاب موضوع پایان نامه؛ معیارهایی دارد که همواره باید مورد توجه قرار گیرد. بعنوان مثال؛ موضوع پایان نامه مهندسی صنایع باید دارای چارچوب نظری مناسب باشد؛ تکراری نباشد؛ منابع غنی و کافی داشته باشد؛ دارای ارزش کاربردی باشد؛ دارای نوآوری بوده و بتواند معظلی را حل کرده یا سیستمی را بهبود ببخشد و …
حساسیت انتخاب موضوع برای پایان نامه مهندسی صنایع غیر قابل انکار است و هرگونه سهل انگاری در این مرحله ممکن است در مراحل بعدی تبعات نامطلوبی برای دانشجو ایجاد نماید بنابراین توصیه ما این است که چنانچه از تجربه کافی در این زمینه برخوردار نیستید؛ حتما از مشاورین مجرب بهره مند شوید. ما اعتقاد داریم که وقت شما ارزشمند است پس مطمئن شوید که با افراد متخصص کار می کنید تا زمان را به نفع شما مدیریت کنند. کارشناسان مجتمع طرح و دانش در هر ساعت مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند.

اگر علاقه دارید؛ می توانید مقاله «انتخاب موضوع پایان نامه» را نیز مطالعه کنید چراکه در آن سعی شده است از جوانب مختلف به حساسیتهای انتخاب موضوع پایان نامه پرداخته شود.

اهمیت انجام پروپوزال مهندسی صنایع

انجام پروپوزال مهندسی صنایع

پیش از شروع نگارش پایان نامه مهندسی صنایع، ابتدا باید طرح اولیه در قالب پروپوزال نوشته و  ارائه شود. نوشتن پروپوزال پایان نامه مستلزم آن است که دانشجو ابتدا موضوع خود را تعیین کند، که این مساله بدون راهنمایی و حمایت مناسب بسیار دشوار است. در باب اهمیت انجام پروپوزال مهندسی صنایع؛ بسیار صحبت شده است و حساسیت آن برکسی پوشیده نیست.
انجام پروپوزال مهندسی صنایع به دانشجو کمک می‌کند تا ایده تحقیق و پایان نامه خود را به طور منسجم ارائه دهد و این مساله به استاد راهنما امکان آن را می دهد تا به راحتی تحقیق را درک کند از طرف دیگر انجام پروپوزال مهندسی صنایع به عنوان یک راهنما یا نقشه راه برای دانشجو عمل می‌کند و دانشجو را از حاشیه رفتن باز می‌دارد.
توصیه ما به دانشجویانی که قصد آغاز مراحل انجام پایان نامه خود را دارند این است که مشاوره پروپوزال خود را  به کارشناسان با تجربه واگذار کنند تا به سادگی و به صورت سازمان یافته در این زمینه به دانشجو کمک کنند. همچنین جهت اطلاعات کاملتر در خصوص «انجام پروپوزال» می توانید مقاله مزبور را مطالعه نمایید

برای ثبت سفارش یا درخواست تماس تلفنی؛ می توانید فرم بالای صفحه را تکمیل و ارسال نمایید و یا اینکه هم اکنون با کارشناسان شیفت تماس حاصل فرمایید.

در انجام  پایان نامه مهندسی صنایع از چه نرم افزارهایی می توان استفاده کرد

در انجام پایان نامه مهندسی با توجه به موضوع و روش تحقیق می توان از نرم افزارهای متعددی بهره گرفت. بعنوان مثال نرم افزارهای گمز، ارنا، spss، matlab، comfort، ونسیم، پریماورا و … را می توان نام برد که هر کدام نقشی ویژه در انجام پایان نامه مهندسی صنایع دارند.

راهنمای انجام پایان نامه مهندسی صنایع

 نوشتن پایان نامه مهندسی صنایع کار بسیار پیچیده و زمان بری است و اگر دانشجویان نتوانند استاد راهنمای خود را ببینند یا از آنها کمک شایانی داشته باشند؛ مشکل پیچیده تر می شود حتی ممکنس است دانشجو در مساله ای گیر کرده و پیشرفت پایان نامه متوقف می شود این مشکلات در دانشجویانی که از تجربه کمتری برخوردارند؛ نمود بیشتری پیدا می کند چرا که دانشجو کسی را ندارند که بتواند برای سؤالات یا ابهاماتش راه حل ارائه دهد.
متاسفانه طی ده سال اخیر؛ از یک طرف نقش اساتید راهنما در هدایت دانشجویان بسیار کمرنگ شده است بطوریکه هیچ حمایتی از دانشجو صورت نمی پذیرد و در نقطه مقابل سطح انتظار اساتید داور نسبت به گذشته بسیار بالاتر رفته است بطوریکه در انجام پایان نامه مهندسی صنایع؛ بالاترین سطح کیفیت مورد انتظار است.
با وجود این پارادوکس؛ استفاده از خدمات موسساتی که دارای مشاورین ممتاز، با تجربه و دلسوز هستند اجتناب ناپذیر است. در مجتمع طرح و دانش مسئولیت صفر تا صد پایان نامه دانشجویان  برعهده مشاورین با تجربه است و در خلال انجام پایان نامه؛ هرگز پیامهای شما بی پاسخ و ابهامات شما بی توضیح تخواهد بود. ما تا جلسه دفاع پشتیبان شمائیم

انجام پایان نامه مهندسی صنایع
سفارش مشاوره پایان نامه مهندسی صنایع

هزینه انجام پایان نامه مهندسی صنایع

انجام پایان نامه مهندسی صنایع همواره هزینه هایی را برای دانشجویان این رشته به دنبال داشته است که مهمترین این هزینه ها وقت و زمانی است که صرف انجام پروژه می شود و چنانچه بدلیل کم تجربگی و نداشتن مهارت کافی؛ دانشجو مسیری را اشتباه برود یا دچار دوباره کاری شود چه بسا این هزینه ها به مراتب بالاتر هم می رود.
به دفعات با دانشجویانی مواجه می شویم که بدلیل استیصال در انجام پایان نامه مهندسی صنایع و یا محدودیت های زمانی که به سبب شغلهای تمام وقت دارند؛ دچار ناامیدی می شوند اما وجود کارشناسانی با تجربه و دلسوز می تواند به راحتی این معضلات را حل کرده و انجام پایان نامه دانشجو را به مسیر صحیح آن بازگرداند.  بنابراین می توانید با یک انتخاب درست و سنجیده؛ روند انجام پایان نامه تان را سرعت بخشیده و تسهیل کنید.

مراحل انجام پایان نامه مهندسی صنایع

تمام دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی صنایع ملزم به ارائه پایان نامه قبل از اتمام دوره تحصیلاتشان هستند که اگر موفق به انجام این کار نشوند مدرک خود را نمی گیرند. وقتی یک دانشجوی مهندسی صنایع پایان نامه ای را نوشته و ارائه می کند در واقع هم تسلط او بر موضوع مشخص می شود و هم اینکه آیا ادراک او از مباحث مهندسی صنایع نتایجی را ایجاد می کند که به دانش کمک کند یا خیر.
مراحل انجام پایان نامه شامل انتخاب موضوع؛ انجام پروپوزال و تصویب آن؛ نگارش فصل اول بعنوان کلیات تحقیق؛ نگارش فصل دوم بعنوان پیشینه تحقیق-مبانی نظری- ارائه مدل و الگوها، فصل سوم متدلوژی-معرفی مطالعه موردی-معرفی پرسشنامه و جامعه آماری (حسب مورد) و تشریح روش تحقیق؛ فصل چهارم یافته های تحقیق-تجزیه و تحلیل تخصصی داده ها- شبیه سازی و اقدامات نرم افزاری، فصل پنجم نتیجه گیری-ارائه پیشنهادات  و راهکارها و فهرست منابع است. پس از تکمیل اصولی مراحل پایان نامه می توانید با اعتماد به نفس کامل از آن دفاع کنید که دراین راستا مطالعه «نحوه دفاع از پایان نامه» خالی از لطف نیست

انجام پایان نامه عمران سازه
سفارش مشاوره پایان نامه مهندسی کامپوتر

واضح است که انجام پایان نامه مهندسی صنایع کار آسانی نیست چرا که مراحل انجام پایان نامه مهندسی صنایع مستلزم صرف وقت بسیار زیاد؛ مطالعات بسیار وسیع؛ داشتن صبر و روحیه پژوهشی و … است اما ما در کنار شمائیم تا در فرصتی کوتاه بالاترین سطح کیفیت را ارائه کنید.

نکته کلیدی در انجام پایان نامه مهندسی صنایع و دفاع از آن

دانشجویان عزیزی که مایل هستند پروژه پایان نامه شان را با کمک موسسات علمی پیش ببرند باید در انتخاب یک موسسه معتبر و مسئولیت پذیر؛ توجه ویژه ای داشته باشند و حتی المقدور سوابق موسسه را بررسی کنند چرا که به دفعات متعدد با دانشجویان مواجه شده ایم که فریب موسسات بدون صلاحیت را خورده و با چالشهایی مواجه شده اند که مهمترین آنها کیفیت پایین خدمات، زمان بندی بسیار کند و مسئولیت گریزی بوده است.
همچنین دانشجو باید به این نکته توجه داشته باشد که مهم‌ترین عاملی که در دفاع به او کمک خواهد کرد افزودن دانش خود در رابطه با موضوع است توصیه ما این است که پایان نامه را کامل مطالعه نموده و سوالات خود را از پشتیبان بپرسید تا با تسلط کامل در جلسه دفاع حاضر شوید.

سرعت عمل در انجام پایان نامه مهندسی صنایع

همانطور که قبلا اشاره شد؛ یکی از مسائل مهم در انجام پایان نامه مهندسی صنایع؛ مساله سرعت عمل و زمان بندی دقیق پروژه است. اهمیت سرعت عمل از این جهت است که عمدتا فرصت دانشجویان برای ارائه پایان نامه بسیار محدود است و از طرف دیگر چنانچه این مساله مشمول زمان شود؛ ناخوداگاه به مسیری فرسایشی و خسته کننده وارد می شود که بالطبع چالشهای عظیمی را به دنبال خواهد داشت. بنابراین دقت در زمان بندی در انجام پروپوزال و فصلهای پایان نامه نقش حیاتی دارد که ما به آن واقفیم
ما با ظرفیتهایی که در اختیار داریم؛ تحویل به موقع و موفقیت شما را در کسب حداکثر نمره پایان نامه تضمین می کنیم

بهترین موسسه انجام پایان نامه مهندسی صنایع

کارشناسان و مشاورین مجتمع طرح و دانش؛ راهنمایانی صمیمی برای شما هستند که می توانند با راهکارهایی درست؛ شما را از آشفتگی گیج کننده خود نجات دهند چراکه ما در انتخاب موضوع پایان نامه مهندسی صنایع؛ نگارش پروپوزال و انجام فصلهای پایان نامه؛ توصیه هایی دوستانه، عملی و سرنوشت ساز ارائه می کنیم. کارشناسان با تجربه مجتمع طرح و دانش به سؤالات شما گوش می دهند و با روشی بسیار واضح و صبورانه پاسخ می دهند.
چنانچه علاقه داشته باشید پروژه شما در این مجموعه به انجام برسد با تجربه ترین پژوهشگران مهندسی صنایع به شما کمک می کنند تا موضوعات جالبی را برای پروپوزال خود انتخاب کنید. سپس به شما کمک می کنیم تا یک پروپوزال غنی ارائه و به تصویب برسانید. بعد از تصویب پروپوزال؛ روند انجام پایان نامه شما در مسیری صحیح وارد شده است و مرحله به مرحله و فصل به فصل تکمیل و ارائه می گردد.

خدمات مجتمع طرح و دانش در راستای مشاوره پایان نامه مهندسی صنایع

موسسه پایان نامه نویسی مهندسی صنایع
  • مشاوره انجام صفر تا صد پایان نامه مهندسی صنایع – صنایع
  • مشاوره انجام پایان نامه مهندسی صنایع – تولید صنعتی‌
  • آموزش انجام پایان نامه مهندسی صنایع برنامه‌ریزی‌ و تحلیل‌ سیستم‌‌ها
  • پشتیبانی انجام پایان نامه مهندسی صنایع تکنولوژی‌ صنعتی‌
  • راهکارهایی برای انجام پایان نامه مهندسی صنایع گرایش‌ ایمنی‌
  • مشاوره پایان نامه مهندسی صنایع مدل‌سازی سیستم‌های کلان
  • آموزش پایان نامه مهندسی صنایع مدیریت نوآوری و فناوری
  • حمایت از انجام پایان نامه مهندسی صنایع سیستم‌های مالی
  • آموزش انجام صفر تا صد پایان نامه مهندسی صنایع مدیریت سیستم و بهره‌وری
  • مشاوره پایان نامه های مهندسی صنایع در گرایشهای لجستیک و زنجیره تأمین؛ مدیریت مهندسی؛ مدیریت پروژه؛ تحقیق در عملیات

نظرات کاربرانی که از خدمات این مجموعه بهره مند شده اند:

آنچه تواسنته موسسه طرح و دانش را به عنوان یک شرکت پیشرو معرفی نماید تیم پشتیبانی حرفه ای و پاسخگویی سریع و هدفمند این تیم است. به نظرم می رسد که استراتژی های سریع مدیریت این مجموعه در کنار بهره گیری از پژوهشگران متخصص توانسته بسیار موفق عمل کند

مرتضی احمدی, دانشگاه آزاد تهران شمال

با تشکر از مجتمع طرح و دانش به خاطر پشتیبانی عالی و خدمات دهی بسیار عالی .

اسماعیل جابانی, دانشگاه علوم تحقیقات

کیفیت خدمات و پاسخگویی عالی بود ولی از مجموعه ای با این همه اعتبار و شهرت، انتظار داشتم تخفیف بیشتری بگیرم

معصومه چهره آزاد, دانشگاه علامه

از سرعت عمل تیم پشتیبانی بسیار متشکرم پروپوزالم به موقع آماده شد و از اینکه استرس وارد کردم عذرخواهی م یکنم

المیرا کاهه, دانشگاه یادگار امام

سلام

فصل اول و دوم پایان نامه رو خودم نوشتم برای ادامه کارم میخواستم مزاحم شما بشم

رقیه عابدینی, پیام نور اصفهان

البته من سال 97 از خدمات شما استفاده کرده بودم و خیلی راضی بودم. امیدوارم که این روند موفقیت تون همیشه تداوم داشته باشه وجود یک موسسه معتبر واقعا ضروری هست

آرش بقایی, دانشگاه تهران

بالاخره تونستم یک رساله با کمترین ایراد ارائه کنم . سرعت بسیار بالا ، امنیت عالی ، تعرفه های نسبتا مناسب با توجه به سایر موسسات ، پاسخگویی بسیار سریع که همه این ها فقط از دست مجتمع طرح و دانش برمیاد .  از شما کارکنان طرح و دانش صمیمانه تشکر می کنم

تهمینه اسماعیلی, دانشگاه امام خمینی قزوین

ممنون از اینکه زمان بندی تون دقیق و سریع بود. استرس زیادی داشتم از همکاریتون متشکرم انشاءالله برای ادامه کار مزاحمتون میشم

پدرام علی دوستی, دانشگاه یاسوج

خواستم اطلاع بدم که فصل سوم پایان نامه من تایید شد لطفا ادامه کار رو انجام بدین. با تشکر از زحمات

محمد هاشم زاده, دانشگاه آزاد زنجان

کار من توسط خانم دکتر پیوندی انجام شده بود. بینهایت با کیفیت و عالی بود و استادم خیلی راضی بود ممنون از لطفتون بی نظیر هستین

یاور حسن زاده, دانشگاه آزاد بابل

توی مقایسه ای که با حدودا 10 موسسه تاپ انجام دادم!  امکانات، پاسخگویی و کیفیت خدماتتون واقعا عالی هست بهتون تبریک میگم

سمیه حنفی, دانشگاه شاهرود

ممنونم واقعا خدمات خوبی ارایه میدید امیدوارم همیشه موفق باشید تشکر از سایت خوبتون، فقط بهتر بود خدمات چاپ و صحافی رو هم خودتون انجام می دادین

حسین برزان, دانشگاه تهران

من تعریف کار شما رو از چند نفر از دوستام شنیدم و تازه کارم رو به مجموعه شما سپردم امیدوارم که کار من رو هم مثل دوستام خوب انجام بدین

میترا کاشانی, دانشگاه پیام نور شیراز

من هزینه استاد پژوهشگر رو طبق فرموده واریز کردم لطفا بفرمایید که ادامه کار من رو شروع کنند. ممنون از پشتیبانی خوبتون
همیشه موفق باشید

کاظم احتمالی, دانشگاه آزاد اسلامشهر

از خدمات خوبتون تشکر می کنم عالی هستین

شهرام ک.م, دانشگاه علم و صنعت

تمام پژوهشگراتون درجه یک هستن هم از نظر اخلاق و هم از نظر تخصص واقعا ممنونم تشکر ویژه می کنم از آقای دکتر محمودخانی بابت آموزشهای بی نظیرشون

پیمان رجب خانی, دانشگاه آزاد همدان

سلام؛ تعریف شما رو از چند تا دوستام شنیدم بفرمایید که چطور می تونم پروژه م رو به شما محول کنم

ممنون میشم

فاطمه نجف زاده, دانشگاه خواجه نصیر

از اینکه شما رو انتخاب کردم خیلی راضی هستم. موسسه ای حرفه ای خیلی کم پیدا میشه

اسحاق بقالیان, دانشگاه صنعتی سهند

ممنون از زحمات شما؛ من با موفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم انشاءالله برای مقاله هم مزاحمتون میشم

اکرم بیدار, دانشگاه صنعتی شاهرود

مجتمع طرح و دانش از همه نظر عالیه ، هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت. پشتیبانی هم خیلی خوبه ، من برای پروژه ام از این شرکت سرویس گرفتم.

سعید پورگنج, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

حیف که دیر با این مجموعه آشنا شدم خیلی پشیمونم که کارمو به جای دیگه ای محول کردم

اسما پیرهادی, دانشگاه تهران

البته من فقط برای بخش نرم افزاری پایان نامه ام به شما زحمت دادم ولی از صداقت، پاسخ گویی و پشتیبانی صمیمی تون خیلی راضی هستم
کیفیت کار هم که عالی، گفتن نداره

صدیقه نظری, دانشگاه آزاد تهران مرکز

من طی این چهارماهی که دارم با طرح و دانش کار میکنم، حرفه ای بودن این تیم رو کاملاً احساس کردم. در تمامی لحظاتی که نیاز به کمک داشتم، تیم پشتیبانی همراه من بود طرح و دانش یک همراه مطمئن برای همه دانشجوهاست 🙂

احسان م.ز, دانشگاه اصفهان

به نظر من یکی از مهمترین ویژگیهای شما پشتیبانی خوب تون هست، شما بی نظیر هستین.

مهری تقی زاده, دانشگاه فردوسی مشهد

خواستم اطلاع بدم که با موفقیت دفاع کردم و ازتون تشکر می کنم خیلی زحمت کشیدید :-* البته برای تشکر حضوری مزاحم میشم

مهران محمدی, دانشگاه تهران جنوب